Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz İnşaat ve Enerji projelerine, ana müteahhit veya alt yüklenici olarak veya ana yatırımcıya müteahhitlere doğrudan teklif vermek suretiyle iştirak etmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında, komple planlama, saha röleveleri, proje iyileştirme, malzeme temin ve yapı işleri vardır.

 Her projenin maliyet durum incelenerek, projenin zaman planı üzerinde mutabakata varıldıktan sonra, Metalgrup projenin termin planı dahilinde tamamlanabileceği garantisini vermektedir.

Şirketimizin toplam kalite ve toplam müşteri hizmeti prosesi, işe başladıktan sonra ortaya çıkabilecek gecikmelerin,  maliyet artışlarının ve diğer problemlerin baştan önlenmesi sağlamaktadır.

Verdiğimiz sözlere daima sadık kalmamız ve müşterilerimizde bıraktığımız güven ortamı sayesinde, müşterimizle yararlı ve uzun ömürlü iş münasebetleri kurmuş bulunmaktayız.

Şirketimiz, müşterilerimiz ve içinde bulundukları ortamlarda güven ortamını ön planda tutup, ilişkilerinde açık olmaya özen gösterir.

Metalgrup’ın müşteri listesinin devamlı artması ve performansını başarılı olarak devam ettirebilmesi, kaliteye, emniyete, bilgi birikimi, kalifiye personel kadroları ve müşteri memnuniyetine verdiği ehemmiyet sayesindedir.

Metalgrup sanayi yatırımlarına verdiği hizmetler ile bir lider rolünü üstlenmiş bulunmaktadır.

Bugün için; Metalgrup’ da size hizmet vermeye hazır, güvenilir, teknik altyapı donanımı yüksek ve yeterli iş bitirme referanslarına sahip 23 senelik iş tecrübesi ve güvenirliliği taşıyan bir kuruluş bulacaksınız.

Metalgrup, olarak tüm yatırımcılarımız ile tecrübe ve birikimlerini paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek